close
تبلیغات در اینترنت

مدیریت ویندوز

بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما

موضوعات

پیوندهای روزانه

در انجمن چه خبر؟

کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
0 3 shayan30
0 14 magbot
0 9 magbot
0 11 magbot
0 14 magbot
1 31 ratin97
0 17 sangriz
0 25 sitecup1
0 27 sangriz
0 18 sitecup1
0 20 sitecup1
0 20 sitecup1
0 20 sitecup1
0 35 siteneuo
0 27 start11
0 25 start11
0 19 sitecup1
0 24 sitecup1
0 28 start11
0 23 sitecup1
0 25 sitecup1
0 30 mahsasarlak
0 33 sitecup1
0 24 sitecup1
0 25 start11
0 41 start11
0 33 sitecup1
1 34 amirzamani
0 32 sangriz
1 48 behnosh2000

نصب و مديريت چندين سيستم عامل با Acronis OS Selector 11.0 build 3.024

بازدید: 1777
دسته بندی: مدیریت ویندوز,

 Acronis OS Selector 11.0 build 3.024 ، يک نرم افزار قدرتمند، قابل اعتماد و با کاربري بسيار آسان هست براي مديرت چندين سيستم عامل بر روي يک کامپيوتر مي باشد.با استفاده از اين نرم افزار شما قادر خواهيد بود که هم زمان بيش از چند سيستم عامل رو نصب و مديرت کنيد.به کمک اين نرم افزار ميتونيد تصميم بگيريد که عمليات بوت از روي کدام پارتيشن و يا هارد ديسک انجام گيرد.همچنين شما قادر خواهيد بود سايز پارتيشن هاي FAT16, FAT32, NTFS, Linux Ext2, Ext3, ReiserFS, Linux Swap را درون اين نرم افزار تغيير دهيد.بدون آنکه فايلي حذف يا دچار آسيب شود.هم چنين شما قادر خواهيد بود بر روي هر کدام از سيستم عامل خود پسوردگذاري کرده تا از سوء استفاده ديگران جلوگيري کنيد.هم اکنون میتوانید این نرم افزار را در ادامه مطلب از سایت سی دانلود دریافت نمایید


این مطلب در تاریخ: 14 / 1 / 1391 ساعت: منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

Moo0 RightClicker Pro v1.38

بازدید: 386

سی دانلود Moo0 RightClicker Pro v1.38

هميشه نمي توان به دنبال نرم افزارهاي بزرگ و معروف بود چراكه گاهي نرم افزارها كوچك هم مي توانند كارهاي مفيدي انجام دهند كه هيچ نرم افزار بزرگي نمي تواند تا آن اندازه مفيد واقع شود ؛ يكي از اين نرم افزارها كه به دسترسي كاربر براي رسيدن بززززه قسمت هاي مختلف سيستم عامل ويندوز تسريع مي بخشد Moo0 RightClicker Pro نام دارد. اين نرم افزار ساده تنها يك كار مشخص انجام مي دهد و آن هم حرفه اي تر نمودن راست كليك در ويندوز است ؛ اين عمل باعث خواهد شد تا كاربر براي رسيدن به هدف خود تا حدودي سريعتر عمل كند و به آنچه مورد نيازش است دست پيدا كند.
اين نرم افزار گزينه هاي متعددي را براي دسترسي سريعتر كاربران به فسمت هاي مختلف در خود جاي داده كه از جمله آن ها مي توان به جا به جايي ميان صفحات ، كپي و جا به جايي فايل ها به صورت مستقيم ، بوكمارك كردن يك فولدر خاص براي دسترسي سريعتر و مواردي از اين دست اشاره نمود. Moo0 RightClicker Pro به دو شكل رايگان و نسخه ي خريداري ارائه مي گردد ؛ همچنين سازگاري كامل با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله قابليت هايي هستند كه براي كاربران اهميت ويژه اي دارند ؛ پيشنهاد مي كنيم اين نرم افزار به ظاهر ساده را دريافت كرده و از امكانات بسيار كامل آن نهايت استفاده را ببريد.

قابليت هاي كليدي نرم افزار Moo0 RightClicker Pro v1.38 :
- دسترسي سريعتر به قسمت هاي مختلف ويندوز
- سازگار كامل با Windows Explorer
- كپي يا جايگزين فايل ها بدون عمل Copy/Past
- سادگي در نصب و استفاده از نرم افزار
- حجم مناسب و عدم كاهش كارآيي سيستم
- امكان مديريت بخش هاي مختلف نرم افزار
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
- و ...


این مطلب در تاریخ: 9 / 11 / 1390 ساعت: منتشر شده است
نظرات()

GoldSolution PC Auto Shutdown v4.1

بازدید: 286

سی دانلود

خاموش كردن رايانه به صورت دستي كاري است كه تقريبا همه كاربران به صورت معمول آن را انجام مي دهند اما گاهي اوقات پيش مي آيد كه مي خواهيم به صورت زمان بندي شده و خودكار اين عمل صورت گيرد. براي مثال طوري سيستم تنظيم شود كه پس مدت زمان خاصي و يا عمل كردن به يك سري دستور العمل هاي از پيش تعيين شده خاموش گردد ؛ اين كار وقتي عملي مي شود كه يا نرم افزار مورد نظري كه برروي آن كاربر دستور العملي اعمال كرده اين قابليت را داشته باشد و يا اين كه از نرم افزاري استفاده كنيم كه بتوان با دادن زمان خاص به صورت خودكار سيستم را خاموش نمايد.
GoldSolution PC Auto Shutdown يكي از همين نرم افزارهاي ساده است كه به سادگي مي توان با استفاده از آن مي توان انواع زمان بندي ها را براي خاموش شدن سيستم تعيين كرد. زمان بندي ها همگي قابل تنظيم بوده و به وسيله آن ها مي توان براي نمونه سيستم را طوري تنظيم كرد كه در ساعت مشخصي از روز در طول مدت زمان تعيين شده خاموش گردد. در مدت زمان خاموش شدن سيستم مي توان دستوراتي از قبيل پاك كردن محتويات سطل زباله ، حذف فايل هاي توليد شده حاصل از وبگردي و مواردي از اين قبيل را به نرم افزار داد تا به صورت خودكار به آن ها عمل كند. نرم افزار GoldSolution PC Auto Shutdown كه شايد به نظر ساده باشد اما گاهي آنقدر احتياج مي شود كه تنها همان لحظه مي توان به ارزش داشتن آن پي برد.

قابليت هاي كليدي نرم افزار GoldSolution PC Auto Shutdown v4.1 :
- امكان خاموش كردن ، ريست ، لاگ آف و ... در نرم افزار
- زمان بندي عملكرد نرم افزار براي زمان مشخص
- انجام كارها در مدت زمان مشخص و به صورت تكراري
- قابليت دادن دستور قبل خاموش كردن سيستم نظير پاك كردن سطل زباله سيستم
- قابليت دادن پسورد به نرم افزار
- امكان دادن هشدار در زمان خاموش شدن سيستم
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
- و ...


این مطلب در تاریخ: 9 / 11 / 1390 ساعت: منتشر شده است
نظرات()

Magic Memory Optimizer v8.1.1.457

بازدید: 317

آيا تا کنون در مديريت حافظه ويندوز خود با مشکلي مواجه شده ايد؟ آيا ويندوزتان در اثر اشغال سازي فضاي حافظه و اختصاص نامناسب حافظه به نرم افزارها هنگ نکرده است؟ اگر بخواهيد که سرعت سيستم خود را بهينه کنيد و از طرفي اطلاعات پراکنده حافظه سيستم را تا حد امکان در کنار هم قرار دهيد،نرم افزار Magic Memory Optimizer ابزاري مناسب براي انجام اين عمليات است و به ادعاي سازنده اين نرم افزار، هنوز هيچ نرم افزاري با اين ويژگي خاص و سادگي تمام در به کاربردن آن، يافت نشده است! در حقيقت نرم افزار Magic Memory Optimizer براي مقابله با مشکلات خيلي بزرگ مديريت حافظه ساخته شده است. حافظه، پرکارترين منبع گرانبها در سيستم است و هنگامي که در حد پاييني قرار گيرد و به خوبي نتواند مديريت اطلاعات دريافتي را انجام دهد، سرعت کامپيوتر را به شدت پايين آورد و يا حتي هنگ مي کند. معمولا ويندوز به خودي خود، مديريت لازم براي حافظه را به خوبي انجام نمي دهد و با گذشت زمان، اين ديگر مهم نيست که شما چه مقدار حافظه داريد، ويندوز به آرامي حافظه را از دست مي دهد و شما را به يک وضعيت بحراني هدايت مي کند! در معنايي ديگر، نرم افزار Magic Memory Optimizer با اصلاح الگوي استفاده نرم افزار ها از حافظه بر اين مشکلات غلبه مي کند. جالب است بدانيد سايت سازنده اين نرم افزار با نام BitBitCare براي کاربران، نسخه رايگان با نام Free Magic Memory Optimizer را نيز ارائه کرده که نسبت به نسخه Magic Memory Optimizer full function داراي محدوديت استفاده است.

قابليت هاي كليدي نرم افزار Magic Memory Optimizer v8.1.1.457:
- Defrag حافظه به صورت مخفي شده ( در background )
- اصلاح حافظه مورد استفاده نرم افزار ها
- نشان دادن حافظه در دسترس و اشغال شده ( در حال پردازش )
- فشرده سازي و آزادسازي اتوماتيک حافظه
- تنظيم کردن پردازشي که شما در نظر داريد ( جهت پاک سازي يا بردن پردازش به ليست سياه )
- بردن پردازش به ليست سفيد
- امکان مشخص نمودن حافظه مورد نياز براي آزاد سازي يا اصلاح مجدد
- مانيتور کردن Cpu به صورت آني ( Real time )
- تنظيم اولويت استفاده از CPU به صورت اتوماتيک
- به صورت مستمر با عادت کاربر در نحوه استفاده از حافظه آشنا مي شود و ياد مي گيرد
- به صورت مکرر نرم افزار هاي در حال استفاده را تشخيص داده و آناليز مي کند
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
- و ...


این مطلب در تاریخ: 9 / 11 / 1390 ساعت: منتشر شده است
نظرات()

دانلود رایگان نرم افزارRoboTask v4.2

بازدید: 368

يکي از قابليت هاي اصلي و بسيار کاربردي ويندوز قابليت زمان بندي عملکردهاست که با استفاده از آن کاربر مي تواند با توجه به برنامه ريزي هايي که انجام داده دستورات را به ويندوز داده و منتظر بماند تا در زمان هاي تعيين شده تمامي دستورات به صورت خودکار انجام گيرد. اين قابليت براي بعضي از کاربران اهميت زيادي دارد اما از آنجايي که زياد کامل نيست و نمي توان تمامي کارها را به آن سپرد استفاده از نرم افزارهاي جانبي مي توان بسيار راه گشا باشد. RoboTask نام نرم افزاري هوشمند و در عين حال بسيار مفيد و کارآمد است که قدرت و توانايي آن را دارد تا تمامي فرامين کاربران را به صورت کاملا زمان بندي شده انجام دهد.
اين ابزار بسيار ساده و کم حجم طوري طراحي شده تا کاربر فقط براي يک بار سري کارهاي روتين را براي نرم افزار تعريف کرده تا براي هميشه نرم افزار تمامي آن ها را به صورت کاملا خودکار انجام دهد. اما نکته بسيار جالب در مورد نرم افزار RoboTask امکان ضبط هوشمند حرکات ماوس است. يعني کاربر مي تواند طوري نرم افزار را تنظيم کند که دقيقا همان حرکاتي که کاربر با ماوس انجام مي دهد به صورت خودکار توسط نرم افزار هم انجام گيرد ؛ يعني نرم افزار حرکات ماوس در صفحه را ضبط کرده و دقيقا همان کارها را انجام خواهد داد.
اين ابزار همچنين با تمامي نرم افزارهاي کاربردي و جانبي و همچنين سيستم هاي سخت افزاري نظير درايوهاي نوري و يا فلش ديسک ها و ... هماهنگي داشته و مي تواند تمامي دستورات را که توسط کاربر تعريف شده به صورت کاملا خودکار انجام دهد. منبع:آسان دانلود

قابليت هاي کليدي نرم افزار RoboTask v4.2 :
- انجام تمامي دستورات از پيش تعيين شده به صورت خودکار
- امکان ضبط تمامي حرکات کاربر و انجام آن ها به صورت خودکار
- قابليت هماهنگي با تمامي نرم افزارهاي کاربردي
- امکان استفاده براي تمامي پروتوکل هاي اينترنتي و کانکشن ها
- سازگاري با سخت افزارها و قابليت انجام فرامين سخت افزاري
- امکان ارسال ايميل به صورت خودکار
- قابليت هماهنگي با FTP Server ها
- حجم بسيار مناسب نرم افزار
- استفاده بسيار آسان از نرم افزار
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
- و ...


این مطلب در تاریخ: 7 / 11 / 1390 ساعت: منتشر شده است
نظرات()

دانلود رایگان نرم افزارFlash Renamer v6.41

بازدید: 386

گاهي وجود يک نرم افزار ساده هم مي تواند بسيار مفيد باشد. نرم افزار کوچکي که مي تواند کارهاي بزرگي انجام دهد و در وقت صرفه جويي کند ؛ يکي از ساده ترين کارها در ويندوز Rename کردن فايل هاست. يعني کاربر مي تواند به راحتي فايل ها را تغيير نام دهد ؛ اما همين عمل ساده وقتي تعداد فايل ها زياد مي شود کمي دشوارتر خواهد شد و زمان بيشتري را طلب مي کند و اگر هم بخواهيم نام فايل هاي صوتي را همراه با جزئياتش که ديگر زماني بسيار طولاني لازم است اما با نرم افزاري بسيار ساده به نام Flash Renamer مي توان به راحتي تعداد زيادي فايل را Rename کرد.
اين نرم افزار قادر است تا کار مديريت نام ها را براي تصاوير ، موزيک ها و حتي فيلم ها انجام دهد. به راحتي مي توان Tag هاي فايل هاي صوتي را آنطور که مي خواهيم ويرايش کنيم و اين هم به صورت کاملا اتوماتيک براي چندين فايل اعمال خواهد شد. Flash Renamer که از محيط کاربري ساده اي بهره مي برد قادر است تا فايل ها را بر اساس کوچکي يا بزرگي حروف هم مرتب کند.

قابليت هاي کليدي نرم افزار Flash Renamer v6.41 :
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- امکان تغيير نام مجموعه اي از فايل ها به صورت همزمان
- امکان مديريت و تغيير Tag فايل هاي صوتي
- امکان مرتب سازي براساس بزرگي و کوچکي حروف
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
- و ..


این مطلب در تاریخ: 7 / 11 / 1390 ساعت: منتشر شده است
نظرات()

تبلیغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

» رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 274
کل نظرات کل نظرات : 195
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 2
تعداد اعضا تعداد اعضا : 2307

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 381
بازدید دیروز بازدید دیروز : 209
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
آي پي امروز آي پي امروز : 60
آي پي ديروز آي پي ديروز : 88
بازدید هفته بازدید هفته : 590
بازدید ماه بازدید ماه : 7,989
بازدید سال بازدید سال : 77,569
بازدید کلی بازدید کلی : 1,372,795

اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی آی پی : 54.90.109.231
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
تاریخ امروز امروز : سه شنبه 27 آذر 1397

نظرسنجي

نظر شما درمورد سی دانلود چیست؟